פתח תפריט
מנועים

ברוכים הבאים לחטיבת המנועים

מחלקת מנועים

אודות

אמקול נציגת חברת DEUTZ בישראל מעל ל 40 שנה, מחלקת המנועים עוסקת באפיון מנועים לצרכי הלקוח, מתן שירות מקצועי ויעיל בפריסה ארצית. באמקול מלאי חלפים עשיר למגוון סוגי המנועים – חדשים ומחודשים בזמינות גבוהה.

איכות ואמינות

מנועי דיזל ועוד הנעות חליפיות – חדשים ומחודשים מבית היוצר של Deutz AG –שם נרדף לאיכות ולאמינות. מאחורי המותג DEUTZ עומד יצרן מערכות הנעה מהמובילים בעולם, הידוע באיכות הייצור הגבוהה שלו, איכות ללא פשרות. היצרן מתמחה במנועי דיזל, גז וחשמל בהספק של עד 620 קילוואט איכות המוצר מבוקרת ומנוטרת באמצעות שיטות עבודה המביאות למיצוי של תהליכים לשיפור האיכות. המותג DEUTZ עומד בתקני איזו 9001, 14001 ו-5001.

לא לפספס

מנוע קרור אוויר BF6L914

BF 6 L 914 מנוע 6-צילינדרים טורי מקורר אוויר עם יניקה טבעית במבנה טורי. מנועי 4 ו-6 צילינדרים גם עם מגדשי טורבו ואופציה לקירור אוויר הגידוש. פליטת רעש נמוכה הודות לרכיבים משופרים מבחינה אקוסטית עם פעולה חלקה מאוד ועמידות גבוהה. כמו-כן, זמין עם וסת אלקטרוני של המנוע (EMR) כדי לאפשר שילוב קל ונוח במערכת הבקרה והניטור של ההתקנים האלקטרוניים. ביצועי התנעה קרה הטובים ביותר, גם בתנאים קיצוניים. התקנה קלה ולא יקרה הודות למשקל מינימלי ומרחב התקנה קטן. התכנון החסון של המנוע מאפשר הפעלה בכל רחבי העולם, גם עם סוגי דלק בעלי תכולת גפרית גבוהה. מערכת הזרקה יעילה ושריפה משופרת מבטיחות ביצועי מנוע מיטביים וצריכת דלק נמוכה. תגובת עומס טובה מאוד מבטיחה אספקת כוח מיידית.

למידע נוסף
לא לפספס

מנועי Xchange

האלטרנטיבה המהירה והחסכונית חיים חדשים למכונות ישנות - מנועים וחלקים שיוצרו מחדש באופן מקצועי הם אלטרנטיבה מהירה, חסכונית וידידותית לסביבה לקנייה חדשה. מנועים וחלקים מחודשים של DEUTZ מציעים פונקציונליות ובטיחות אופטימלית: כל מוצרי Xchange שלנו מיוצרים על פי תקני איכות מחמירים ונבדקים ביסודיות לגבי איכות, התאמה ותפקוד חלקים. התוצאה היא מוצרים משופצים השווים למקביליהם החדשים בכל ההיבטים

למידע נוסף
לא לפספס

E-Deutz

בהמשך לתפקידה כמובילה טכנולוגית בפיתוח מנועים ידידותיים לסביבה ויעילים, אסטרטגיית ה-E-DEUTZ מרחיבה את מגוון המוצרים כך שיכלול את המוצרים הבאים: 1. כוננים היברידיים וחשמליים מלאים 2. עמדות טעינה ואגירת אנרגיה 3. גנרטורים היברידיים 4. מע' הינע חשמליות

למידע נוסף

מחלקת שרות ותמיכה

מחלקת קשרי הלקוחות ומערך השירות באמקול זמינים עבורך פועלים ללא פשרות כדי לאפשר לך עבודה רציפה

  • צוות טכנאים, מוסכים וצי ניידות שירות בפריסה ארצית
  • שרות אישי ומקצועי
  • כלים טכנולוגיים מתקדמים
  • מדידה ועמידה בסטנדרט שירות גבוה

מידע נוסף

E DEUTZ

לפרטים

תקן ISO9001

לפרטים
 

צור קשר